سرتیپ اسماعیلی مطرح کرد:پدافند هوایی در دفاع از دستاوردهای کشور هیچ حد و مرزی ند

امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی، فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) گفت: دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی با صرف هزینه‌های گرانبهایی همچون خون شهدا به دست آمده است و پدافند هوایی هیچ حد و مرزی در دفاع از دستا‌وردهای کشور ندارد و آمادگی پدافند در میدان عمل مشخص خواهد شد.

امیر سرتیپ اسماعیلی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی پدافند هوایی اظهار داشت: پیروی از ولایت فقیه اعتقاد همه ما است و این اعتقاد ما را ملزم به پیشرفت در همه عرصه های فرهنگی، اقتصادی و نظامی می‌کند و تهدید و تحریم از شروع انقلاب تاکنون بوده و به یاری خداوند باعث رشد و شکوفایی در توان رزم ما شده است.

وی در پایان با اشاره به اظهارات اخیر وزیر دفاع آمریکا گفت: پاسخ ما به این‌گونه صحبت‌های بی‌پایه و اساس قاطع خواهد بود. ما هرگونه تجاوزی را با اقتدار پاسخ خواهیم داد و مقاومت ما نیاز به اثبات ندارد چرا که در هشت سال دفاع مقدس توانمندی‌های خود را ثابت نمودیم.

 

 

 
/ 2 نظر / 20 بازدید
میترا

[گل] تبادل لینک هوشمند - موثر در افزایش بازدید وب سایت - http://linkbox.mnti.ir [گل][گل][گل][گل]

عاشقانه و بیصبرانه منتظرتم

وبلاگتو دیدم خیلی قشنگ بود. میدونی توی میرسایت چی منتظرته؟ http://mirsite.ir تبدیل رایگان وبلاگت به سایت پنل پیامک رایگان برای تبلیغات نصب و راه اندازی سایت رایگان تبادل بنر و لینک رایگان برنامه تبلیغ با وایبر و چندین مورد دیدنی دیگه که بدرد شما و دوستانتون میخوره. عاشقانه و بیصبرانه منتظرتم http://mirsite.ir