ورود خبرنگاران ایرانی به پناهگاه فوق سری رجوی در عراق

این پناهگاه فوق سری و ضد موشکی در سال 2003 میلادی توسط کارشناسان فرانسوی و با استفاده از بتن های مقاوم و مخصوص در مقابل انفجارات هسته ای و شیمیایی ساخته شده است.

بر اساس این گزارش و طبق اطلاعات ارزیابی شده دریافتی از یکی از مسوولین جدا شده از شورای رهبری گروهک تروریستی رجوی در ساخت این پناهگاه ضد موشکی از کارگران آفریقایی و سایر ملل مختلف استفاده کرده و آنان هر هفته تغییر می کردند تا اطلاعاتی از مراحل ساخت این پناهگاه فوق سری به بیرون از فراموش خانه اشرف منتقل نشود.

بنابر این گزارش و به گفته این عضو جدا شده از شورای رهبری گروهک تروریستی زمانی که صدام دیکتاتور سابق عراق اطمینان پیدا کرد که حمله غرب علیه وی قطعی است، دستور به ساخت دو پناهگاه امن و ضد موشکی داد؛ که یکی از این پناهگاه ها برای حفاظت از خودش در نزدیکی کاخ ریاست جمهوری در بغداد و دیگری برای حفاظت و حمایت از مسعود رجوی در پادگان اشرف دژ پوشالی منافقین در استان دیالی عراق ساخته شد.

همچنین طبق مشاهدات عینی و میدانی در این پناهگاه ضد موشکی و فوق سری که با 8 درب فولادی ضد انفجار، ضد گازهای شیمیایی و میکروبی و تشعشات اتمی محافظت می شود امکانات زیستی و رفاهی از قبیل سوئیت ها و اتاق های مجلل، محل برگزاری جلسات و نشست های تخصصی فرقه ای به همراه سیستم های رادیویی، مخابراتی و دستگاه های هواساز برای تنفس این افراد وجود دارد.

بنابراین گزارش، همچنین در این پناهگاه فوق سری سنگرهای امن یکنفره برای حفاظت از مسعود و مریم رجوی مسئولین گروهک سراسر فریب منافقین ایجاد شده است.

بنا بر اذعان یکی از اعضای جدا شده از شورای رهبری گروهک تروریستی منافقین این پناهگاه امن و فوق سری در ادامه مقر 49 و در سایت 52 پادگان اشرف و با رعایت حیطه بندی تشکیلاتی ساخته شد به طوری که فقط افراد محدودی از شورای رهبری این گروهک و تعدادی از سرویس های اطلاعاتی همکار با این فرقه از وجود آن اطلاع داشتند.

طراحی، سازماندهی و هدایت عملیات های مختلف نظامی در نقطه صفر مرزی ایران و عراق( انفجارات لوله ها و سکوهای نفتی و حمله به پاسگاه ها)،حمله هماهنگ با ارتش بعثی عراق برای لطمه زدن به نظام اسلامی و اعزام گروه های ترور و انفجار از این مرکز فوق سری انجام شده است.

پادگان اشرف در استان دیالی و 85 کیلومتری بغداد مرکز سه دهه همکاری این گروهک با ارتش و گارد صدام در جنگ علیه ایران، کشتار شیعیان و کردهای عراقی، عملیات تروریستی و جاسوسی های ضد ایرانی و سپس فراموشخانه منافقین ، چندی پیش به صورت کامل تخلیه شد.

/ 0 نظر / 5 بازدید