بزرگداشت سالروز ارتحال امام(ره)

به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، در ابتدای این آئین، دریادار دوم حسین آزاد فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش طی سخنانی امام را برجسته ترین شاخص انقلاب خواند و خاطر نشان کرد: هر نوع برنامه ریزی دشمنان حتی اگر با همراهی افراد ساده دل و غافل توأم شود در پرتو ایستادگی و بصیرت ملت بزرگ ایران که به واقع ادامه دهنده راه امام عزیز هستند، در نهایت به تقویت جمهوری اسلامی منجر خواهد شد .

در ادامه سردار موحدی نیز طی سخنانی گفت: امام(ره)، انقلاب و نظام را متعلق به توده‌های مردم می‌دانستند و همه پیروزی‌ها را به ملت منتسب می‌کردند. مسیر امام(ره) از مسیر نورانی اهل بیت(ع) و ولایت می‌گذرد .

سردار موحدی با بیان این که ترویج اندیشه های امام(ره) باید در یک فضای صمیمی و دانشگاهی صورت گیرد، تصریح کرد: دیدار از جماران و بازید از محل ساده زندگی امام، می تواند برای نیروهای جوان کشور در ایجاد یک پیوند عاطفی میان امام و جوانان که امام را ندیده اند بسیار تأثیرگذار باشد.

رئیس کمیته نیروهای مسلح ستاد بزرگداشت امام خمینی(ره) با تأکید بر حفظ وحدت میان نیروهای مسلح، تصریح کرد: همکاری و همدلی نیروهای مسلح در برگزاری با شکوه تر مراسم سالگرد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران موجب نا امیدی دشمنان این نظام خواهد شد.

سردار موحدی در پایان با اشاره به اهمیت اتحاد نیروهای مسلح از منظر حضرت امام خمینی(ره) گفت: اتحاد نیروهای مسلح یکی از خواسته‌های امام خمینی(ره) بود لذا مراسم بزرگداشت ایشان باید محل تبلور اتحاد بین همه نیروهای مسلح باشد

/ 0 نظر / 8 بازدید